Strieborné, zlaté a oceľové šperky
Krásne šperky zo striebra, ocele a zlata - prstene, náušnice, prívesky, náramky, retiazky, súpravy - super ceny, veľký výber, rýchle dodanie!

www.vasobchod.sk


Multifunkčné šatky
Kvalitné šatky pre turistiku, šport, ale aj bežné nosenie. Už od 3,56 EUR/ks! Nosia sa ako: čelenka, kukla, rúško, šatka na krk, potítko, čapica, uzol na vlasy.

www.vasobchod.sk


Kabelky, tašky, ruksaky a doplnky
Dámske, ale aj pánske kabelky, tašky, ruksaky, peňaženky z kože, korku, textilu, či ekokože Veľký výber!

www.vasobchod.skPopulárne inzeráty
Nový 3-izb. byt v lokalite - BA-Trnavská cesta

Prenájom
Ponúkame na prenájom nový, 3-izbový byt o výmere 67 m2 + 5 m2 balkón, v tichej lokalite na Trnavskej ceste v Bratislave. Bytový dom sa nachádza v komplexe TRNKY, je obklopený zeleňou a lokalita poskytuje všetky výhody, vrátane výbornej dostupnosti do centra a taktiež do ostatných mestských častí. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly 7,5 m2, obytnej miestnosti – priestrannej obývačky 26,3 m2, ktorá je spojená s kuchynskou časťou.
Z obývačky je výstup na balkón 5 m2. Ďalšie dve miestnosti tvoria oddelená spálňa 14 m2 a samostatná izba (detská) 11,1 m2. Izby sú nepriechodné. Plusom bytu je šatník 2,5 m2, ktorý sa nachádza pri spálni. Kúpeľňa 4,6 m2 je vybavená vaňou a umývadlom, WC 1,5 m2 sa nachádza v samostatnej miestnosti. Okná sú vybavené žalúziami. Byt je vyhrievaný prostredníctvom ústredného kúrenia. Rezidenčné parkovanie pred a v blízkosti domu. V lokalite je výborná občianska vybavenosť – potraviny, obchody, reštaurácie, tržnica.
Cena: 850,- Eur/ mesiac + energie (190,- Eur/mes) energie
Cena: 850.00 €
Kontakt:
LK
Bratislava II
Telefónne číslo: 0903700718
Kontaktovať inzerenta
Nový 3-izb. byt v lokalite - BA-Trnavská cestaNový 3-izb. byt v lokalite - BA-Trnavská cestaNový 3-izb. byt v lokalite - BA-Trnavská cestaNový 3-izb. byt v lokalite - BA-Trnavská cestaNový 3-izb. byt v lokalite - BA-Trnavská cesta

Najnovšie inzeráty